POS-матеріали

Друк воблерів, друк стоперів, друк шелфтокерів, друк диспенсерів, друк хенгерів.

Друк воблерів

Воблер - рекламний носій або цінник фігурної форми, виготовлений з щільного паперу або картону з пластиковою ніжкою, за допомогою якої він приклеюється на 2-х сторонній скотч до прилавка або до будь-якого іншого місця реклами товару. Конструктивно складається з 2-х основних елементів рекламного поля і пластикової ніжки, за допомогою якої кріпиться до вертикальної поверхні за допомогою 2-х стороннього скотча. Іноді вводяться додаткові елементи, наприклад, відповідна частина. Конфігурація воблерів і додаткових елементів може бути практично будь-якої складності, розмір зазвичай не перевищує формат А4. Ніжки для кожного конкретного виду воблерів виготовляються відповідно його параметрам, що забезпечує правильне взаєморозташування воблера і несучої поверхні.

Воблер відрізняється своєю здатністю привертати увагу: від найменшого подиху вітерцю він починає гойдатися. Прозора і непомітна пластикова ніжка створює ілюзію польоту застиглого в повітрі повнокольорового фігурного шматочка картону.

Друк воблерів

Друк хенгерів

Друк хенгерів

Хенгери - в поліграфії так називають рекламні носії, що закріплюються на які-небудь предмети, переважно на ручки вхідних дверей. Виглядає виріб як вертикально орієнтований прямокутник (стандартні розміри - 180х80 і 120х80 міліметрів) з викарбуваним у верхній частині гачком. Іноді хенгери виконуються з кишенькою, в яку вкладаються візитки.

Виготовлення хенгрів в рекламних цілях вважається ефективним способом залучення клієнтів, адже не помітити рекламу на дверній ручці власного будинку, офісу, в якому працюєш, або магазина, в якому робиш покупки, практично неможливо. Хенгери забезпечують якісне охоплення груп клієнтів на конкретній (потрібній рекламодавцю) території з порівняно невеликими затратами.

Друк шелфтокерів

Шелфтокер - рекламне зображення для полиці, призначене для візуального об'єднання продукції однієї торгової марки та відділення від продукції конкурентів. Дизайн шелфтокера - вагомий внесок у залучення уваги потенційного покупця. Шелфтокер - ефективний інструмент, при грамотному використанні буде працювати на підвищення впізнаваності продукції, лояльності споживача.

Друк шелфтокерів

Виготовлення шелфтокерів

Друк стоперів

Стопер - це вид POS матеріалу, призначений для миттєвого залучення уваги до пропонованого продукту.

Стопер встановлюється зазвичай перпендикулярно товарним полицям і стелажам. Стопер покликаний зупинити покупця близько певного товару чи бренду - назва елемента говорить сама за себе.

Стопери конкретизують місце розташування того чи іншого товару, паралельно виконуючи роль рекламного носія. Наприклад, в книжкових магазинах стопери часто відокремлюють одного автора від іншого.

Друк стоперів

Друк диспенсерів

Диспенсери - призначені для штучної вкладки товару що рекламується (часто поряд з товаром на тому ж диспенсері лежать і рекламні буклети, йому присвячені). Диспенсер - походить це слово, ймовірно, від англійського слова «dispense».
Що дослівно перекладається як - розміщувати, роздавати. Це конструкція, швидше за все ексклюзивної форми, яку використовують для презентації та зберігання товарів на місцях їх продажу, в магазинах, супермаркетах. Диспенсер може являти собою підставку або контейнер під продукцію, а розміщений в ній товар знаходиться у відкритому доступі для покупця.

Друк воблерів, друк стоперів, друк шелфтокерів, друк диспенсерів, друк хенгерів наша друкарня проводить на крейдованому папері, картоні з покриттям водним лаком, УФ-лаком або ламінацією за бажанням замовника.